| Mkeynes a întrebat:

Se poate ramane gravida cu lichidul preejaculator daca nu ai avut o laba inainte?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei accesa si vei citi cu atentie raspunsul urmator, probabil vei intelege in ce moment/cand si conditiile in care pot sa existe spermatozoizi in continutul lichidului preejaculator :
https://www.tpu.ro/......-lichidul/
Multa sanatate!

9 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Lol, nu. Altul care-si incepe viata sexuala fara sa citeasca macar o revista.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu ramai

| JoKKeRClan a răspuns:

De cand își fac fetele laba?

| Mkeynes explică (pentru JoKKeRClan):

Ma refer tu ca baiat daca nu ai fc laba inainte De sex
Si dupa faci neprotejat fara sa iti dai drumul dar fiind excitat tot iese lichid

| JoKKeRClan a răspuns (pentru Mkeynes):

Dc sa faci laba inainte, dai cat te tin planetarele, sau iti face ea una mica inainte, daca vrei sa rezisti mai mult, bea un redbull cu 100ml whisky inainte cu 20 min de... si ridico la cer...bafta.

| JoKKeRClan a răspuns (pentru Mkeynes):

E normal sa iasă acel lichid ca te excite, si nu rămâne gravida

| Mkeynes explică (pentru JoKKeRClan):

Mersi

| JoKKeRClan a răspuns (pentru Mkeynes):

Npc, succes