| Kynext a întrebat:

Se stie ca baiatul "prea cuminte" (uneori baiatul "ideal" pentru unele fete) e mai timid, mai retras.Majoritatea fetelor spun ca aceasta "specie" e pe cale de disparitie. A incercat cineva sa ii descopere, sa ii caute pe acei baieti? o. O (baiat "prea cuminte"=silitor, iubeste fata cu sinceritate, se poarta frumos cu ea, nu-si doreste de la ea decat iubirea ei etc).

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Daca stam sa ii cautam cu siguranta nu ii vom descoperi, ei se arata tocmai atunci cand nu te astepti.
Acesta este farmecul lor, isi arata adevarata fata cand trebuie pentru a ne face sa ne indragostim "pana peste cap" si sa nu mai vedem altceva decat acea persoana.

11 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Scuza`ma ca spun asta dar intrebarea ta mi se pare o dovada foarte mare de ipocrizie... "Nu sunt baieti care sa te iubeasca cu adevarat" sunt dragele mele si sunt foarte mult baieti care sa iubeasca o fata cum voi nu ati putea iubi niciodata un baiat si noi o facem cu multa sinceritate. Daca dai peste un astfel de baiat ce faci il joci pe degete cum vrei, ii schimbi comportament total, il inseli si apoi il lasi. Nu sunt misogin, chiar nu sunt, dar o singura rugaminte am si anume NU MAI FITI FEMINISTE ca stii pana si tu @Kynext ca ceea ce spun este adevarat, poate nu acum dar mai devreme sau mai tarziu asa va fi. Este in natura voastra sa va plangeti mereu:
Daca e prea timid nu e bine, daca e prea indraznet nu e bine, daca isi da drumu prea repede e prea bine, daca e prea greu iar nu e bine, daca te trateaza ca o printesa nu e bine, daca va certati mereu logic ca nu e bine, daca se uita la altele nu e bine, daca NU se uita la altele nu e bine (nu spun din amintiri spun din intrebarile voastre puse tot aici pe TPU)... Am mai spus-o si repet MAKE UP YOUR MOTHERFU***NG MIND.

| Kynext explică:

@zeeeeeex, eu sunt baiat rolling on the floor. Si nu e dovada de ipocrizie.Probabil nu stii de ce am pus intrebarea asta.Citind pe TPU am gasit ca multe fete vor acel baiat "prea cuminte". Pur si simplu' am fost curios cate fete care se plang ca acei baieti NU exista au incercat sa-i gaseasca. Iar "definitia" aceea am dat-o pentru a forma o imagine cat de cat cuprinzatoare a "baiatului model"!

| Sniper a răspuns:

Sunt fel si fel de fete omule. Dar nu toate vor un baiat cuminte si cu lugu lugu dupa curu lor. Sunt care vor un baiat dur si la subiect, si sunt altele care vor un baiat linistit si firav.
Aici totul tine de caracterul fiecaruiawinking

| LaMisto a răspuns:

Pe mine ma sperie baietii astia "prea cuminti" cum zici tuoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu vor baieti cuminti.Cand pun mana pe un baiat cuminte e doar pentru a-l juca pe degete si sfarsesc in mainile altor baieti pe masura lor care le mai iubesc din cand in cand atat de tare incat le lasa semne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e, ai dreptate.Am cunoscut un astfel de baiat.Destinul mi l-a scos in cale.Cam greu sa poti descoperi astfel de baieti.Eu l-am descpoerit intamplator.Insa nimic nu e"intamplator" pe lume daca ma gandesc mai bine... Dar si eu ca fata sunt considerata ca facand parte din aceeasi "specie"asa ca asta nu ma sperie ci imi da curajul de a merge mai departe cu incredere... Iar un sfat de la mine pentru acesti baieti:sa ramaneti mereu la fel sa nu va schimbati NICIODATA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul este ca eu caut acea specie de baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ca nu prea mai exista acesti baieti si ca sunt pe cale de disparitie? Eu cunosc un baiat de acest gen, dar nu este pe placul meu. Orice baiat este in stare sa iubeasca o fata, dar unii mai au si alte preocupari. Eu prefer un baiat mai,, zburdalnic``, glumet si cu pofta de viatawinkingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeeeeeex bv frate bine sp, am primit o pe pielea mea, poate si u, mare dreptate, baietii ajung sa se schimbe tot din cauza fetelor ce nu stiu sa aprecieze o pers buna, siincera, iubytoare.

| mazarel a răspuns:

Prezent sad

| aspirina a răspuns:

Eu sunt la casa mea si cuminte vreau sa iau o noapte toate fetele posibile.Doar o viata am.Profitati de ea fratilor