| IrinaIonescu a întrebat:

Se uita cineva la Mireasa Pentru Fiul Meu?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

M-am mai uitat asa din cand in cand, dar noul sezon nu voi pierde nici un episod ..va participa prietenul meu cel mai bun, care imi e ca un frate.

13 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Logic, sper sa castige Andreea si Alin

| iubesc a răspuns:

Mda, eu.

| h3r a răspuns:

Nu și tu! Când mă gândesc că pe vremuri mă uitam la Noră pentru mamă...în prezent Mireasă pentru fiul meu...

| Oana92 a răspuns:

Da, bunica-mea. Si datorita faptului ca ea nu aude bine si restul strazii se uitabig grin

| Danysan a răspuns:

Sora-mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama si mamaiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coom sa nu, din mare catareata de muzica populara, marea moderatoare, a ajuns si psiholoaga, de cele mai multe ori ea baga certuri intre concurenti.Nu stiu despre cine-i vorba dar am auzit asta la niste prietene, ale dracu si-alea nu au ce discuta decat de aia.Adu domne in discutie ceva important din viata de zi cu si, spre exemplu activitatea sexuala, nu? laughing)

| SefaTa97 a răspuns:

Eu ma uit.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Ma uit! happy

| patricia1999 a răspuns:

Da.Se uita mama! crying

| didii5 a răspuns:

M-am uitat putin, sunt curioasa sa vad cine castigalaughing)

| DeeaLauu a răspuns:

Mdaa,imd se termina.dar astept noul sezon, tu? smug