| LaLa15 a întrebat:

Sers TPU... Iubesc un baiat si m'a intrebat daca vreau sa stau cu el si i'am spus ca nu pentru. ca nu stiam ce mai simt pentru. el si ieri am fost afara cu prietenii si cu el, i'am dat sa completeze in oracol si nu are prietena, vreau sa stiu daca ma mai place, iar daca nu ma mai place sa incerc sa'l fac sa ma placa din nou[Dar nu cred ca dragostea trece de pe o zi pe alta, nu?]. Deci ce credeti ca as putea face, sa il intreb eu sau sa astept pana ma mai intreaba, dar nucred ca mar mai intreba deoarece ma mai intrebat si anul trecut dar nu am vrut atunci. Ce'as putea face?

Răspuns Câştigător
| ThePinkPanther a răspuns:

Il intrebi si tu asa ca in gluma. Apropo mai este valabila propunerea ta? Si el o sa intrebe care propunere si tu ii zici aia cu prietena ta. Si el o sa zica probabil ca nu are prietena si ii zici si tu pai si nu vrei? Si el o sa zica atunci ca el vrea prietena dar nu orice prietena. Ca vrea sa fie cu tine dar daca tu nu vrei. Si atunci ii zici si t pai cine a zis ca nu vreau? Si el o sa zica tu si o sa ii spui eee asta era atunci... se mai schimba omulwinking Nu il cunosc dar cred ca ar merge. Merita sa incerci. Succes!

2 răspunsuri:
| Andruska_4790 a răspuns:

.e clar.baiatu ala chiar te place. daca si dupa o perioada de un an inca te intreaba asta.happy.cel mai bine e sa incerci sa ii dai de inteles ca ai vrea sa stai cu el.sau daca esti mai curajoasa din fire. poti sa il iei deoparte sa vb intre 4 ochi si sa ii spui ce simti pentru el si ca ai vrea sa fiti impreunabig grin.bafta:*

| Tiffanny a răspuns:

Cati ani ai?
Eu as zice ca intr-o seara sa-l chemi de`oparte si sa-l intrebi daca te mai place,apoi o sa te intrebe:''dar tu?'', tu o sa-i spui ca da si o sa te intrebe din nou, tu o sa accepti si gata!
FunditSa?!:X