| Sk8_1585 a întrebat:

Sex-ul cu lumanari e salbatic sau romantic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca lumanarea e aprinsa si pe masa, cand faci sex. e romantic. daca e stinsa si vrei sa ti-o bagi undeva, e pervers dar poate fi si salbatic.

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Depinde cum alegi sa folosesti lumanarile!

| Ирина19 a răspuns:

Romantic

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Depinde cum folosesti lumanarile laughing in ce scophee hee. In principiu ar trebui sa fie romantic. Consider ca salbatic e cand folosesti chestii mai sexy, sau "salbatice" catuse, bici...stiu eu laughing...totusi, sa nu dam in sadismhee hee. Complicata treaba

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_1440 a răspuns:

Depinde de cei 2 parteneri cum vor sa fie.lumanarile indica romantism dar poate fi si salbatik:X

| мełıššα a răspuns:

Pai normal ca romantic doar nu le folosesti pe ele in timpu actului laughing asa de decor laughing

| toteu01 a răspuns:

Romantic :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac sex cu carnaciori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca e romantic... daca nu le folosesti cumva in alte scopuri

| Andrutsa_3014 a răspuns:

Romantic:X