| denisacri100 a întrebat:

Sexul anal mareste fundul?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Nu. E un mit. Nu te îngraşi dacă o iei prin dos, aşa că poţi face asta în continuare dacă te face fericită. Eu am relaţii de acest fel cu prietena mea de patru ani. Nu a pus un kg.

| denisacri100 explică (pentru Gizăz):

As fi vrut sa fie adevaratlaughing

| Gizăz a răspuns (pentru denisacri100):

No, acum poate depinde de fiecare. Dacă ai făcut cur să ştii că poate fi şi o coincidenţă. laughing

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fundul nu.In schimb gaura(anusul)da.Va trebui sa folosesti Pampers.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu dar este posibil sa capeti SIDA. Tot e ceva de cat nimic!winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce practici scîrboșenia aia numită sex anal? Pe lingă faptul că slăbeste mușchii sfincterului anal, vei ajunge in foarte scurt timp sa faci pe tine, asa ca babele si moșii, sa mergi cu pampersi pe tine, asta vrei?

| corbulalbrosu a răspuns:

Practic nu, vizibil da, din cauza pampersului folosit dupa o vreme.

| mihai69 a răspuns:

Fundul nu, doar orificiul anal, dacă îl faci prea des și cu organe de mari dimensiuni.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar este posbil sa faci ochii cat cepele de mari!

| MskDesign a răspuns (pentru neutrino):

Tare de tot raspunsul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vezi la prima indigestie, daca iese mai repede ca de obicei, ai castigat.

| frostxtq a răspuns:

Din pacate pentru tine, nu.

| 1DeadMemories a răspuns:

Nu ma pot abtine rolling on the floor))))deh, imaginatie bogata.
Cum dracu sa mareasca gaura un biet penis? Cand faci cacutza, de multe ori e asa gros ca sangerezi, dupa 1zi nici nu stii ca ti-a trecut pe acolo monstrul din loch ness.
Eu zic ca i mit asta cu marirea gaurei la sex anal, altfel de la cat big kk iese pe gaura aia am fi toti cu plosca/pampersul dupa noi.

Răspuns utilizator avertizat
| Criminal2 a răspuns:

Nu,mareste gaura si nu te vei mai putea tine si vei face pe tine.

| Miriapod007 a răspuns:

Gaura da se mareste big grin dar fundul nu

| denisacri100 explică:

Am pus o simpla intrebare. ce va agitati asa?laughing daca nu va face placere sa raspundeti nu va pune nimeni, sincer laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru denisacri100):

Nu cred ca este doar o simplă intrebarelaughing Eu cred ca tu deja practici asa ceva si vrei sa stii la ce sa te astepti nu?

| Art_Steampunk_1987 a răspuns:

Nu drăguța

| alexandru2705 a răspuns:

Daaa