| Da5689 a întrebat:

Fetele se masturbeaza? Sau se uita la filme porno?

21 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu recunosc nu inseamna ca nu o si fac

| mihai69 a răspuns:

Da și da.

| OldSoul a răspuns:

E ca, cu manelele.
Toata lumea asculta, nimeni nu recunoaste.

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns (pentru sickkkkkk666):

Observ ca esti suspendat.
Oare de ce?
Daca tu crezi ca simplul fapt ca asculti un gen de muzica, te face incult, tu esti ala care ar trebui sa te omori.
Imaginea ta spune multe, cred ca tu esti ala care ar trebui sa te omori drept tribut pentru ceea ce venerezi.
Nu te mai baga in seama aiurea, ca nu tine.

| LPCTSTR a răspuns:

La cum o spui, mai mult ca sigur, este o noutate pentru tine.

| sofisis a răspuns:

Da si da.

| Dismally a răspuns:

Da la ambele intrebari.

| HazelEyes77 a răspuns:

Raspunsul e da.

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,se masturbeaza mai cu stil decat noi, au vibratoare din alea ce fac "baz baz baz" pe clitoris, etc.
Multi cand fu.t termina cu la.ba,daca intelegi.

| Necunoscut112 a răspuns:

In general, da. Dar probabil că nevoia noastră de sex este ceva mai rară. Eu una dacă o fac, în perioadele când sunt singură se întâmplă undeva la o săptămână-doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E apa udă?

| deadhoe a răspuns:

Nu mereu

| adishorMS a răspuns:

Da si da si din pura curiozitate

| wonderwoman123 a răspuns:

Filmele porno sunt facute pentru BARBATI SI BAIETI, nu pentru FETE SAU FEMEI. Cam toate fetele pe care le stiu le satisfac filmele porno. Si de masturbat, se masturbeaza atunci cand au nevoie de sex si nu au cum sa faca.

| PreaDistinsul a răspuns:

Nu toate.

| timidul96 a răspuns:

Posibil ...sunt si ele oameni nu si au nevoi la fel ca baietii. Desi nu o sa se laude cu asta niciodata.

| NushCeSaFac a răspuns:

Ambele da, nu toate dar cea mai mare parte. Desi aia cu filmele porno mai putin decat masturbarea.

| ToniChoco123 a răspuns:

Da. Daca vor doar, depinde de preferintele lor. Unele nu se mai obosesc atata, isi cmpara pur si simplu un vibrator de la SexShop si aia ii.