| Anonim2001 a întrebat:

Simt o dorinta imensa de a face s*x un baiat de 18 ani imi cam propune asta sunt cam mica parerea mea am 11 ani.El este bagabot si umbla cu 3 fete deodata si imi zice daca vreau sa fiu iubita lui sa ne culcam impreuna si alte alea! Nu stiu daca sa accept sincer ma tenteaza! Imi place stilul lui de viata! Decand am devenit prieteni lumea imi zice ca s curva vagaboata si altele! Nu stiu, dati mi pareri va rog
Funda pentru cel mai bun raspuns

28 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Parerea mea nu este tocmai una buna. Tu stii asta si trebuie sa admiti ca nu ar fi o decizie tocmai buna sa te culc cu el, in plus ce ai vazut la el? Iti place stilul lui de viata? Asta e, sunt 659659 ca el, totusi, gandeste-te ca tu ai toata viata inainte, de ce nu iti pui tu ordine in ganduri, sa iti vei de scoala ta, de copilaria ta, si cand ai sa ai si tu 18 ani faci ce vrei, macar pana atunci fii si tu fata cuminte.

| harciog a răspuns:

Da-ti tare unde simti nevoia.Crezi ca iti vei linisti carnea cu aceste comentarii imbecile si pline de moralitate? A doua zi dupa actul in sine zi-le parintilor ca ai fost abuzata.Vei iesi si cu carnea linistita pe tine si nevinovata in fata lumii.

| DNSK a răspuns:

Eu la 11 ani nu stiam sa scriu asa! eram cu masinutele in fata blocului, ne fluieram cand iesiam afara k nu aveam mobile si internet, era o rusine cuvantul sex sau sa fii auzit de cineva ca-ti place nu stiu care fata? era dezastru! acuma..nu mai aveti niciun nimic! sexul e peste tot, acces la internet, mobile cu nume de masini, dracu stie cum s-o rasturnat asa situatia in 15-20 de ani..ai 11 ani mah.u esti inca in copilarie, si habar n-ai cu ce se mananca asta! nu pot sa cred.

| darrio2007 a răspuns:

Iti place acest stil de viata? Sunt prea multi de genul asta in ziua de azi.Vezi-ti de scoala.Esti un copil.

| alinutzu_6299 a răspuns:

Culcate cu el pai ce dc sa te iei dupa lumea care te face curva
or avea si ei dreptate

Culcate dupa du-te pe traseu scoti si niste bani

| milan9 a răspuns:

Chiar te-ai prostit de tot? Fiecare bărbat îţi poate spune că te place şi poate găsi ceva la tine, dar tu, nu poţi face experimenţe cu viaţa ta! Nu ai decât o dată în viaţă integritatea trup-suflet şi nu vrei decât o singură familie în viaţa ta, una fericită!

Foarte curând, prin familie te vei convinge singură cât de importantă rămâne moralitatea! Fiecare culege ceea ce seamănă!

Nu ai absolut nici un motiv să îţi începi viaţa sexuală. Mentalitatea indusă prin mass-media nu este altceva decât un avânt într-o prăpastie a nefericirii, a neîmplinirii!

Cu două-trei generaţii în urmă, dacă o femeie era curvă, era blamată de toată lumea, de propria familie şi în special de tinerii care o cunoşteau şi care nici nu concepeau perspectiva unei căsătorii cu ea!

Astăzi dacă se întâmplă acelaşi lucru, fata are impresia că scapă mai ieftin, dar „bumerangul" consecinţelor o va dezmetici mai târziu, când îşi va vedea familia compromisă şi nefericită!

| loveanimalsverymuch a răspuns (pentru milan9):

Sunt absolut de acord cu milan9.

| milan9 a răspuns:

Câţi băieţi crezi că se gândesc serios la vârsta de 18 ani la ceva serios? Câtă încredere mai poate oferi un băiat fără principii morale în ziua de azi? Crezi că el chiar şi-a propus să te crească pe lângă el încă vreo zece ani de acum înainte?
Este tentat să-şi bată joc de o fată de 11 ani iar tu crezi că e în stare să fie fidel?

Tu câţi ştii să facă asta? Ai 11 şi spui eşti matură? Eşti „matură" la 11 ani pentru a un lucru atât de serios? Să vedem... Eşti pregătită să devii mămică la 11 ani, sau să devii "mămică" criminală la 11 ani, cu statut permanent pentru tot restul vieţii tale? Un cancer sufletesc de care nu vei scăpa niciodată!

Băiatul ăsta nu vrea decât să te folosească o vreme, pentru ca apoi să scape de tine ca de „un obiect de unică folosinţă"!
În general, relaţiile cu diferenţe mari de vârstă nu au şanse decât pentru câteva zile... luni... şi punct! Sau mai rău, crimă din gelozie. Acum e la modă. Deci tu ce variantă vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca lumea zice bine laughing Asta esti...sau urmeaza sa devii ca zici ca te "tenteaza" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LostInBubble a răspuns:

Knock yourself out!
Si ce are? Lumea deja stie ce vei deveni.
Lasa-l in pace ca nu e de tine. Nu are nici un rost sa faci nimic.

| VampireBlood a răspuns:

Ala nu are minte! Lasa-l

| AndraRox a răspuns:

Pff. Eu la 11 ani ma jucam cu papusile. Acum am 12 si nu fac ce faci tu!

| CamiiBăă a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa iti incepi viata sexuala la varsta asta.Esti mica.Mai bine mai astepti 7-8 ani si poti sa faci.El poate sa aiba o boala sau chiar SIDA, si nu vrei sa mori nu-i asa? Nu ar trebui sa te tenteze.Si oricum el are 18 TU 11. Daca lumea te considera asa...Nu ar trebui sati pese l-ai sati zica.Nu e nimeni perfectwinking.Ai grija si vezi ce faci:*

| amaliaamely a răspuns:

Hei! Atat itit zic sa nu fii nebuna sa iti icnepii viata sexuala..De afla parintii tai te si omoara, si crede-ma nu vrei sa iti dezamagestii parintiihappyhappy
Daca iti incepia cum viata sexuala iti distrugi viatahappyhappy:
Scz de raspuns sper ca te-am ajutatraised eyebrowshappyhappy
A...Si mai exista abietii de varsta ta care o sa te iubeasca mult mai multhappyhappyhappy

| vnvrgvskjdv a răspuns:

NU o face punct.

| diana26 a răspuns:

Eu am 12 ani si plac si eu baieti mai mari de 18, 19, dar doar atat, imi place sa ma uit la ei, si daca mi-ar zice asa ceva iti jur ca i-as pacali si le-as spune ca voi veni sa ma culc cu ei dar n-as veni, ca sa vada cum e sa fii dus de nas

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Du-te repede si sugeio culcate cu el fai ce vrei la 11 ani e perfect nu cu unu de 18? Te arde ala de te arunca pe pereti, maine ne zici ca vrei sex cu cubanezi. Tipu e un troll nu v-ati prins ca a pus intrebarea la misto?

| Killer32 a răspuns:

Ascultama ce spun lasa-l in pace si vezeti de treaba ta mai bine as pune mana pe o carte cautati un baiat care are grija de tine si sa stea langa tine daca as avea varsta ta mai bine as sta langa tine si as avea crija ca pe un frate ok
mult noroc happy

| bnutrino18 a răspuns:

Ai 11 ani :-o Fii sigura ca te va lasa balta. Chiar crezi ca ar sta cu o fata de 11 ani..stiind ca se tin altele dupa el? Refuza-l

| iHate a răspuns:

Lasa-l. E doar un prost fara minte care vrea doar sa te foloseasca. Esti prea mica la varsta asta, si ai zis si tu esti prea tanara. Evita-l ca mai sunt multi alti baieti pe lumea asta.

| FaniiMei a răspuns:

Pentru el o sa i doar aventura. Sex si dupa pa!winking

| lulus9695 a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace pentru ca el vrea sa te foloseasca si trebuie sa te pastrezi neatinsa pentru un baiat care chiar merita

| moldo15 a răspuns:

La 11 ani esti prea mica si oricum ai zis ca umbla cu 3 fete deodata chiar daca o sa stai cu el o sa te lase cu ochi-n cer

| ordkord a răspuns:

Esti un copil inca, ai doar 11 ani si ar trebui sa te gandesti la scoala, sa inveti ca sa ajungi cineva...k din astea de care vb tu gasim pe la toate soselele.mai bine iti vezi de treaba(daca ceea ce ne intrebi e adevarat).

| PinkYMalina a răspuns:

Ieu as zice ca nuwinking

| Felinicious a răspuns:

Continua sa te uiti la Tom si Jerry oh go on.