| anonim_4396 a întrebat:

Site-ul sexinromania este gratuit pentru fete?

17 răspunsuri:
| gabrielaoana11 a răspuns:

Ce sit e ala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce esti interesata de acel site?

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu?

| anonim_4396 explică (pentru gabrielaoana11):

Tu ce?

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce esti interesata de acel site?
eu sa fiu interesata sau ea?

| iLov3pitik1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa stiu daca inregistrarea e gratuita

| anonim_4396 explică (pentru gabrielaoana11):

Ti se pare tie ca intrebarea mea initiala ti-a fost tie adresata? Ai citit corect si ai fost atenta?

| anonim_4396 explică (pentru iLov3pitik1):

Nu iti ramane decat sa urmezi pasii inregistrarii pe acel site si vei afla daca va fi gratuita. Ce te costa? Mergi eventual, pana in momentul cand ti se cere bani si renunti atunci la procesul de inregistrare.

| iLov3pitik1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai am deja cont...pana acum nu mi-a cerut bani.

| anonim_4396 explică (pentru iLov3pitik1):

E bine daca nu ti-a cerut bani, mergi inainte.

| iLov3pitik1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo scrie ca e gratuit

| anonim_4396 explică (pentru iLov3pitik1):

Ai un mesaj privat de la mine trimis.

| iLov3pitik1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am raspuns

| anonim_4396 explică (pentru iLov3pitik1):

Si eu am raspuns mesajului tau privat. Astept in continuare raspunsul initial.

| iLov3pitik1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rasfatata_papushika69 id meu happy

| anonim_4396 explică (pentru iLov3pitik1):

De ce l-ai facut public? Puteai sa-l trimiti pe privat.

| citizenoftheworld a răspuns:

Siteul este o mare prostie si pierdere de vreme. Altfel spus, este un site de dat teapa, dupa modelul adultfriendfinder sau getiton. E plin de profile false, create doar sa te convinga sa dai bani pentru upgrade. Doar un exemplu ca sa intelegeti: momentan sunt plecat din tara, undeva prin Asia, si intrand pe siteul ala imbecil, imi arata tot feluri de fete sexy, cu nume romanesti, cu cont VIP(!) care intamplator toate locuiesc in Singapore (lol :-))) - fail
Asa ca baieti, sa va fie rusine pentru siteul vostru de doi lei, dar ce sa facem, sunt destui prosti care pun botul...