| kitzulea a întrebat:

SKUZE DE CATEGORIE... pur si simplu in categoria cea pentru prog. nu rs nimeni, vreau o programa, photoshop ceva pentru foto, mi-am cumparat aparat foto profesional si as dori o programa ce functioneaza cu ceva efecte ...MS

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupunand ca am inteles intrebarea (ori nu esti roman, ori esti analfabet rau), iti recomand PhotoShop. E cel mai bun program de editat poze, cel putin din punctul meu de vedere.