| slava5554 a întrebat:

Slut prieteni...sunt nou pe aici
am o intrebare ore ma puteti ajuta, intrebarea este :
Asi vrea sa-mi perd virginitatea stie cineva cum sa o fac?

mersi tuturor care m-au ajutat...

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ai peste 16 ani, o sa ai o relatie de cel putin 6-12 luni, fata e de treaba si finuta, va iubiti, atunci da, poti pierde virginitatea... ahh, si protejat!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toate fetele vor sa-si piarda virginitatea si niciuna nu observa ca si-a pierdut deja ceva esential:capul

| Daria a răspuns:

Arunc-o pe geam. Cel mai simpluhappy

| SteauaROsie a răspuns:

Ti o dau pe bunicamea
chiar daca are vreo 90 ani
dar merge
ii singura
vrei nr de tel
?

| Creamy a răspuns:

Salut, da stiu, te duci la curve happy

| soare_1592 a răspuns:

Gaseste o fata potrivitalaughing

| Loree a răspuns:

Frateee, du-te la femei daca nu ai o iubita dispusa sa faca sex/dragoste cu tine! cred ca asa vei reusihappy
bafta!

| username96f a răspuns:

Mai intai de toate invata sa scriibig grin apoi depinde cati ani ai si cat o ai si nu sarii pe ea direct sa faci actul mai intai multe pipaieli saruturi o dezbraci incet si apoi urmeaza ce ti-ai dorit tu dar nu o face la 13 ani ca la ce poza ai mai mult nu-ti dau