| cineva15 a întrebat:

Intrebarea unui prieten care vrea un raspuns.are 18 ani si inca este virgin. ii este rusine si putin teama sa se dezbrace, nu stie ce sa faca, cum sa faca asta ca acelei fete sa ii placa. ea stie ca e virgin dar totusi el ar vrea sa stie cate ceva? il puteti ajuta cu niste raspunsuri? mersi

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E firesc sa aiba emotii,ca orice om,prima oara.Dar,nu trebuie sa se piarda,sa incerce sa-si pastreze putin calmul.
Ce se va intampla,de fapt? Cel mai firesc lucru din lume,sa se bucure si sa isi lase stresul deoparte,motiv de rusine nu are,toti am fost in situatia lui!
Peste un an, va rade singur de temerile lui de acum!
Si bafta, ureaza-i!

5 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai sa nu i fie teama nu are de ce pentru ca la baieti nu se vede daca esti sau nu asa ca...winking

| Lummy a răspuns:

Nu este nicio rusine... poate ca a vrut ca prima data sa fie cu cineva special.Dar cum baietii au orgoliul lor...o sa rada de el, dar nu conteaza ce spun ei.

| miruna013 a răspuns:

Am impresia ca tu esti acel baiat, dar nu inteleg dc ti-ar fi rusine sa intrebi

| daNNNy_3753 a răspuns:

Sa nu ii fie teama nu are de ce si nici rusine. Ce sa nu ii placa la fata? penisu`l lui e doar virgin nu are ceva boala!

| cineva15 explică:

Miruna013 nu imi este rusine pentru ca nimeni nu ma poate vedea si daca cineva a-r rade ar ramane pentru el. putem fi si venici de bloc si noi sa nu stim dar vezi ca mai este o intrebare pusa de mine si are cam aceeasi tenta ca si asta.cineva a zis ca sa se dea drept un baiat care nu mai e virgin.asa cum am dat si eu la intrebarea mea un raspuns nu are rost sa faca asta pentru ca dau un ex nu stie sa desfaca un sutien si cred ca atunci e mai rusinos, decat sa ii spui adevarul.parerea mea