| Anonymous69 a întrebat:

Sora prietenei unchiului meu (posibila cumnata a unchiului meu) este ruda cu mine in vreun fel? Exista posibilitatea ca eu sa fiu impreuna cu sora acelei fete, avand in vedere ca unchiul meu si acea fata nu au facut nunta? Sunt o ruda apropiata? Dar nu suna ciudat ca unchiul si nepotul sa fie impreuna cu 2 surori?

Ma intereseaza sa stiu deoarece i-as propune sa fie cu mine (stiu ca ar vrea, dar o impiedica 'rudenia' aceasta) si mi-e sa nu ma fac de ras.

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Singura problema apare atunci cand va fi o despartire cu bucluc, asta ii afecteaza si pe ceilalti, si relatia dintre nemurile voastre.
Dar daca o sa fiti gigei amandoi, una e ca puteti foarte bine sa ramaneti impreuna pe veci (daca exista potriveala intre voi), sau daca va despartiti frumos, nu o sa zica nimeni nici pas.

| Zenithf a răspuns:

Se poate si invers, ca unchiul tau sa se desparta de cumnata-ta, si atunci sa va faca voua probleme, si atunci tine de voi sa nu va lasati afectati de eveniment.

| Felys a răspuns:

Doar rude de sange nu trebuie sa devina iubiti, dar intre tine si fata respectiva nu este absolut nici o bariera, nici macar nu suna urat cum ai tu impresia, e chiar frumos dupa parerea mea, succes cu fata respectiva

| Samoyed7 a răspuns:

Da poti, deoarece nu este nicio rudenie intre voi doi! Doar ca va suna urat, cum ai zis si tu, baftawinking

| samirubenmelente a răspuns:

Nu pentru ca unchiul rau e ruda cu tine nu ea.Dar ai putea sa intrebi pe cineva adult