| SynergyBoy a întrebat:

Spre informarea mea sunt curios... din experientele, trairile voastre. cum se manifesta o fata cand ii place de un baiat. nereferindu-ma la a-i spune direct... ci la gesturi, miscari, replici. chestii de genu.

Răspuns Câştigător
| Catti a răspuns:

Pai :d...
1. se inroseste cand este in preajma lui
2. de fiecare daca cand il vede incearca sa atraga atentia {se impiedica, tipa}
3. face tot posibilul sa il bage in seama indiferent de intrebarile banale pe care i le pune
4. poate inventa povesti amuzante pentru a-i capta atentia
5. se balbaie
6. se joaca in par
7. zambeste
8. ii arunca priviri numai cand el nu se uita
9. face tot posibilul pentru a afla totul despre el

Sper ca ti-am fost de ajutor :*

Eu ti-am spus ce mi se intampla mie si prietenelor mele.acum depinde si de cat de emotiva, delicata, sincera este fatawinking

Succeslove struck

1 răspuns:
| crysty08 a răspuns:

E tandra apropiata