| princess01 a întrebat:

Cum se manifesta un baiat care te place? (gesturi, atitudine etc.)Cum poti sa atragi atentia unui baiat? funda pentru raspunsurile la ambele intrebari

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

1. Emotiile intense provocate de primele tresariri ale iubirii declanseaza in creierul barbatilor niste neurotransmitatori care le dau peste cap comportamentul. Daca flirteaza cu tine si te cauta, e clar ca se simte atras. Ramane insa de vazut in ce masura personalitatile voastre se potrivesc si ce va iesi pana la urma din toata treaba.

2. Urmareste-i privirea. Lasa-l pe el sa vina la tine, de aceea este barbat.Nu lasa impresia ca esti disperata. Este si o reclama... femeile simt barbatii disperati, la fel si barbatii.si ei profita din plin de asta. Nu fi prea disponibila si nu raspunde cu da la toate invitatiile lor. Ai grija ce iti doresti.Atrage-i atentia printr-un zgomot. Incearca sa razi putin mai tare, sa povestesti ceva interesant care sa te puna in centrul atentiei, razi la glumele lui.

Bafta :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Fiecare se manifesta in felul sau in functie de ce caracter are.
2. Cu o atitudine sexy-inocenta. Sa-i arunci cate un zambet mortal din cand in cand.

| foxiandra a răspuns:

Face glume pe seama ta cand te uiti la el in ochii lui se fac mari roseste in preajma ta cauta sa te impresioneze