| Andrusa a întrebat:

Spuneti-mi ce parere aveti despre acest caz care o sa vil spun si daca e normal cea facut prietena mea intr-o seara?
Mam dus la ea, apoi am hotarit sane plimbam.La marginea unui stadion de fotbal, neam orpit, neam asezat am stat putin, apoi ea zice sa vedem cei prin mobilul sau, eu nu am refuzat.In mobil era niste cintece, foto care nu-i placeau ei, si m-a pus sa le sterg.Eu nu am putut sai refuz, m-am apucat de sters, ce credeti ca ea a facut.Sa dus sa se plimbe singura pe stadion. spuneti-mi voi e normal cum a procedat ea sau nu.pa astept raspunsurile voastre pa pa

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Pai.thinking mai ANDRUŞA a facut fata ceva rau? s-a despartit de tine?
poate ca a avut nevoie de un moment de liniste. sincer si eu as fi facut la fel!
stai linistit, ar fi trebuit sa te impacientezi atunci cand ea er fi refuzat sa-ti arate ce-i prin mobilul ei. dar asa.inseamna ca are incredere in tine, si nu are nimic de ascuns fata de tinewinking.
Si la intrebarea "daca e normal?". da este! (dar nu, logic)

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mi se pare o intamplare importanta, eu zic s-o treci pur si simplu cu vederea. O fi avut si ea o zi mai proasta, un singur eveniment izolat si atat de nesemnificativ nu mi se pare ca ar trebui sa te ingrijoreze.

mlm
| mlm a răspuns:

Cu siguranta a avut nevoie de un moment de respiro, dupa ce ti-a dat telefonul tie sa ai stergi pozele si melodiile simtea nevoia sa se plimbe de una singura, poate o parte din acele poze de pe telefon si melodii ai aduceau aminte de ceva, iar in acel moment cind ti-a zis sa i le stergi, a simtit ca vrea sa fie singura.Nu te inteleg de ce esti asa de stresat pe chestia asta, sint alte lucruri mult mai grave care ar putea sa te ingrijoreze, nu aceste nimicuri.Hai lasa copilariile si fii barbat in toata firea.

| kh1ss a răspuns:

Trebuia sa te duci dupa ea

| Cryss a răspuns:

Poate avea nevoie de un pic de liniste, poate era nelinistita si tu nu ti-ai dat seama. Oricui i se mai intampla happy.
Avem cateodata nevoia de putina singuratate, poate chiar pentru a ne limpezi gandurile happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare om are nevoie de un pic de singuratate iar tu ca prieten ar trebui sa-i acorzi intelegere. Fa te rog diferenta intre prieten si ceva mai mult daca intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile. Cine sa le inteleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha-ha-ha what a stupid question!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pur și simplu a simțit nevoia să se plimbe absolut singură.
Cred că are legătură și cu pozele, cântecele din telefonul mobil. Poate s-a despărțit de prieten sau dezamăgită de ceva.
Se mai întâmplă și așa ceva.
Nu o considera o problemă majoră. Stai cu ea de vorbă și poate afli ce s-a întâmplat.
Mult noroc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca tea luat de fraier a crezut ca o sa ii maninci din palma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este normal sa te lase singura si ea sa se duca sa se plimbe, din moment ce ati plecat amandoua!