| AvalohAlyn a întrebat:

Ce stadion de fotbal si ce galerie iti place? De ce?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Old Trafford! Imi place mult daruinta suporterilor lui United!
Cei mai infocati fani sunt de departe cei care canta la fiecare meci"You'll Never Walk Alone "!

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ghencea, atmosfera de acolo n-o mai intalnesti nicaieri (nici macar NA), la fel si suporterii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allianz Arena şi Amsterdam Arena.

Iar la galerie, cea a lui Liverpool, fără nicio discuţie.

Răspuns utilizator avertizat
| victor333 a răspuns:

Cel mai mult imi place Donbass Arena iar ca suporteri cred ca cei ai lui River Plate

| Krueger a răspuns:

San Siro, galeria lui AC Milan, am fost de cateva ori, e superb!

| Dinu_Gabryel_1993 a răspuns:

Imi place Giuseppe Meazza, iar la galerie am un respect deosebit pentru galeria Rapidului, cu toate ca sunt stelist.

| adelyn9811 a răspuns:

Santiago Bernabeu!
Imi place numelehee hee

| Gogolancea_Andrei_1995 a răspuns:

Anfield pentru coregrafia creata de fani lui liverpool