| fozy92 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce exercitii trebuie sa fac sa cresc in grosime la penis, sau ce pastile stiti voi ca functioneaza dati exemple si spuneti si cam ce pret au. O am de 16 cm dar mi se pare prea mica.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nimic eficient pentru asta. Si crede-ma dimensiunea e absolut suficienta, in curand vei avea plageri in sens invers, ca incomod de mare si mai bine nu.

| Paris a răspuns:

16 cm, cred ca e invizibila, mi-ar fi si rusine. Glumesc bineinteles, bunica-meo ii zicea fratelui meu "poa' sa fie si d-un metru, daca e bleaga" laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cumva vrei să fie de cal? Ce ai?
Ești în limite, contează să te simți bine, nici mărirea și nici grosimea nu ocupă loc de cinste ci plăcerea reciprocă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai tu linistit frate ca si aia daca o introduci(a se citi bagi)pana la capat provoci durere...crede-ma! un vagin are intre 7-15 cm lungime(te-am linistit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@vladimir23 du-te si da-ti cu alifia ta in cur, poate iese negustoria din cap

| nfren a răspuns:

A mea are 14 big grin si ajunge, mie sa-mi fie bine big grin

| n00ne a răspuns:

A mea are 13 cm si nu ma plang laughing