| Rallu_5918 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva melodii triste, daca stiti. Fundita. :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Inna-Oare 2.3 Sud est-vorbe 3.Paula Selling-Timpul. 4.Rebelde-Salvame. 5.Morandi-A fost odata. 6. Ely-Hey. 7. Avril Lavigne-When you`re gone, 8 I love you. 9.Adela Popescu-Hai sa iertam. 10.Beyonce-Best thing i never had, 11-If i were a boy. 12.Liric-nu mai suntem impreuna. 13.Eugenio Siller-duermeme en tus brazoz. 14.Dj project feat giulia-nu am regrete, 15. Mi-e dor de noi. Astea sunt majoritatea melodiilor care le ascult eu cand sunt trista, dar de obicei din dragoste, sper ca te-am ajutat daca mai ai nevoie de altele imi spui te puphappy

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa stai intr-un colt si sa plangi singura?
Nici vorba!
Asculta Vacanta Mare!
Ajuta mult mai mult, crede-ma!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Bug mafia-cand trandafirii mor
guess who-decat sa minti
giulia-primul pas

| Annd a răspuns:

Britney Spears- Dont let me be the last to know
David Bisbal - Digale
C.I.A - daca as putea
Ego - te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am omis Adele-Someone like you si e minunata, parca iti unge sufletul :X