| DanceIsMyLife a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste adjective care incep cu litera "t"!

12 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Tampit, ticalos, tantalau, tiran, tembel, tare, tanar, tandru, timid, timorat, turbat, tont, transpirat, tonomat

| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Ar fi: tentant, transparent, ticalos, talentat, tembel, tare.

| ciresicaSiatat a răspuns:

Tandru,timid,terifiant,teribil,tacut,transparent,tradator,tare,tanar,tampt,ticalos,tipicar,trecator,tembel

| Casiana a răspuns:

Dar pentru ce iti trebuie asta?

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Tampit

| dany3la a răspuns:

Tare,ticalos,tampit,tantalau,transpirat,tacut,tiran,

| Chocoleata a răspuns:

Tandru,Tanar,Tare,Tainic,

| Diana14_2954 a răspuns:

Tont, tampit, tantalau

funda? rolling on the floor

| LolLzz a răspuns:

Eu iti zic unul vechi l-am auzit la o baba :laughing)) "tapalagos"

| melaniiie a răspuns:

Tanar, tandru, trecator, topit, transparent nu mai stiu

| MIRUNA_3089 a răspuns:

Tare, tapetat, tropical...big grin sper ca te-am ajutat putin...dar altele chiar nu imi vin in minte cu t. imi pare rau. sorrybig grin

| papusha_9889 a răspuns:

Tanar, tare