| anonim_4396 a întrebat:

Srry de categorie!love struck
Deci, am o pagina pe facebook. Cum fac sa ii adaug „Welcome"? Am vazut ca mai multe pagini au chestia aia. Funda pentru cine ma poate ajuta. Cat mai repede, va rog!

2 răspunsuri:
| Iubescsaiubesc a răspuns:

Ce pagina ai?big grin.scuze,nici eu nu stiu cum sa adaug. tare mult as vrea sa aflulaughingmi-am facut si eu in seara asta una.am 2 like-uri\m/laughing

| Codrina13 a răspuns:

Pai intra pe pagina asta big grin ( e a mea ) si dai apesi unde scrie welcome la mine.si dai ca vrei si tu page tab nu stiu cum >>