| szergiu a întrebat:

Stie careva un program cu care pot sa vad ce vorbesc 2 persoane pe mess?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Nu, si nici nu vreau sa stiu si nici n-am nevoie sa stiu. Ceea ce spui tu acolo probabil s-ar considera, desi virtuala, violare de intimitate. E probabil la fel de bine infractiune.

2 răspunsuri:
| westwick a răspuns:

Nu exista asa ceva. Teamviewer exista dar cu acordul uneia dintre persoane.

| tzze a răspuns:

Nu, nu se poate sa vezi conversatia a doua persoane decat daca au program, Team Viewer. Dar trebuie sa ai acceptul acelei persoane de a ii intra in calculator si iti va trebui o adresa si o parola.