| HappyFaceCooll a întrebat:

Stie cineva ce este homesexualitatea latenta?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

happy
N-ai inteles ce ti-am scris, era o gluma, ai scris gresit: homEsexualitate in loc de homOsexualitate.

Urasc sa-mi explic glumele, isi pierd tot farmecul.

Homosexualitatea latenta este despre cei care inconstient sunt atrasi de persoanele de acelasi sex cu ei insa din considerente morale, religioase sau din cauza educatiei isi neaga sau ignora aceste inclinatii. De obicei se casatoresc (cu persoane de sex opus, desigur), sunt fideli dar nefericiti in casnicie, devin depresivi sau nevrotici, agresivi, fara apetit sexual. Cel mai probabil, traiesc toata viata fara sa-si dea seama ca solutia ar fi sa-si accepte inclinatia spre homosexualitate, insa foarte rar se intampla asa, mai mult, homosexualii latenti devin cei mai infocati homofobi.
Trist, nu-i asa?

Oricum, nu te lua dupa teste tampite de pe site-uri. Majoritatea sunt niste prostii.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pac pac curvăsăraie

| Kaℓi a răspuns:

Nu stiu daca ai scris bine.
Homesexualitate.
Nu trebuie scris "home-sexualitate"?
N-am mai auzit termenul, dar ma gandesc, logic, ca o fi vorba despre sexualitatea de acasa. Si daca e latenta inseamna ca nu se prea manifesta. Dar nu se stie momentul in care o sa izbucneasca! big grin

| HappyFaceCooll explică (pentru Kaℓi):

Am scris bine... faza e ca am gasit un sait unde faceai teste ca sa vezi ce boli psihice ai (nu cred ca homosexualitatea e o boala psihica dar in fine). "Bai, hai sa incerc". Si mi-a dat ca am homesexualitate latenta. Eram ceva de genul "Stai, ce!?". Stiu ce inseamna homosexualitate...dar cum adica latenta?

| HappyFaceCooll explică (pentru Kaℓi):

Ok, merci mult. Si da, acum am vazut greseala...laughing)

| Kaℓi a răspuns (pentru HappyFaceCooll):

happy
N-ai inteles ce ti-am scris, era o gluma, ai scris gresit: homEsexualitate in loc de homOsexualitate.

Urasc sa-mi explic glumele, isi pierd tot farmecul.

Homosexualitatea latenta este despre cei care inconstient sunt atrasi de persoanele de acelasi sex cu ei insa din considerente morale, religioase sau din cauza educatiei isi neaga sau ignora aceste inclinatii. De obicei se casatoresc (cu persoane de sex opus, desigur), sunt fideli dar nefericiti in casnicie, devin depresivi sau nevrotici, agresivi, fara apetit sexual. Cel mai probabil, traiesc toata viata fara sa-si dea seama ca solutia ar fi sa-si accepte inclinatia spre homosexualitate, insa foarte rar se intampla asa, mai mult, homosexualii latenti devin cei mai infocati homofobi.
Trist, nu-i asa?

Oricum, nu te lua dupa teste tampite de pe site-uri. Majoritatea sunt niste prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii!

| HappyFaceCooll explică (pentru anonim_4396):

Adica? Daca as fi stiut nu as mai fi intrebat...