| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Stie cineva cum se foloseste uleiul de marar? Trebuie diluat in ulei baza pentru masaj sau apa?! Cum trebuie sa faci masajul si de cate ori?!
Chiar merge sau e doar vrajeala?!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@I'm Perfect,
Este foarte adevărat. Sânii revin la mărimea iniţială după ce opreşti tratamentul. Uleiul are un miros insuportabil (pentru mine) plus de asta, chiar după ce o să faci baie o să simţi că miroşi a mărar. Nu te-aş sfătui să îl încerci, nu te ajută cu nimic, din contră îţi dă bătăi de cap. Acelaşi lucru şi cu tinctura de mărar.

pa, pa.

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! explică:

Asa, am inteles ca merge atata timp cat il administrezi si ca sanii revin la forma si volumul initiale dupa ce opresti tratamentul.
Plus ca poate creste pilozitatilesad.

Oare e adevarat?!

| BeautyTeacher a răspuns:

Oricum nu vei avea sanii mari deci nu te chinui