| petro313 a întrebat:

Stiti niste jocuri de strategie pe care le pot juca online si gratis? Cat mai multe daca stiti. Va multumesc! Dau fundita :X

9 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Www.triburile.ro... incearca-l eu unu joc de 4 ani si nu ocupa nici mult timp este un joc frumos plin de strategii militare si care iti da o satisfactie mare cand vezi ca iei sate cu strategii proprii :D

| aleksy a răspuns:

Nu prea inteleg ce cauta intr asta aici thinking

| nickolass25 a răspuns:

Vrei joc de stategie on-line? da click aici: http://tf.playcomet.com/pop.html?fuid=fa_tf_picbcft, inscrie-te si joaca free cat vrei tu de mult:D;) Sper sa iti placa jocul... Acuma ce zici de fundita aia?;):D:P:)

| TheForeignConstantin a răspuns:

StarCraft, Warcraft 3 pe Garena... Astea-s miezurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sunt marian uite niste jocuri tari: tanoth, crims si warcraft III reign of chaos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joca metin2 oj blodd e onli si misto

| alex_4302 a răspuns:

Sunt alex tanoth e unu dintre cele mai populare jocuri de strategie (: