| Licuriciii a întrebat:

Stiti niste site-uri de unde as putea sa comand niste cadouri dragute? Mentionez ca vreau sa gasesc produse interesante, surprinzatoare, gen wOOOw, nu ceva banal fara reactie.

2 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Nu stiu cat de sigure sunt site`urile de asa ceva.de ce nu te duci in magazine. poate iti sare ceva in ochi

| Originalone a răspuns:

Cadouri dragute si profesionale
1.Vibrator cu baterii reincarcabile.
2.Ce se baga in gaura si in fund, adica vibrator cu 2 capuri miscatoare. Daca exista.
3.Iti maresti instrumentul sa te placa si mai mult, ar fi un cadou superb nevestei.
4.Iti iei o sticla de whiski si te faci manga si o lasi gravida.Copil adus pe lume din greseala.
... vezi tu ce ti se potriveste.
Succes si bafta in continuare