| SEAL a întrebat:

Stiti un program de intors video urile? sunt filmate cu iphonu 3gs

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum adica vrei sa intorci video? Sa-l transformi in alt format? S-au sa inceapa filmul de la coada spre cap?

neluL
| neluL a răspuns:

Ce vrei tu nu se poate! poti corecta scrisul. machiajul cateva efecte sa tai din film sa lipesti dar sa indrepti camera pe filmul deja facut nu merge!

| SEAL explică:

Se vede intr-o parte ca a tinut cel care a filmat drept si telefonul era stetat sa flmeze pe orizontala se vede exact ca la pozele la care nu ti bine telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NeluL - ba merge, virtual dub!