| firelord66 a întrebat:

Stiu ca e jenant sa intreb asa ceva dar la prima oara cand un barbat virgin face sex ce se intampla, adica este dureros?

Răspuns Câştigător
| ruPfashu a răspuns:

Dezvirginarea la baieti presupune ruperea partiala a fraului preputului asa zisa,, ata". Penisul este acoperit cu un tegument fin care in varf se desfasoara ca un tub, acesta fiind legat de penis prin fraul preputului. In timpul actului sexual acesta este fortat astfel incat acesta ( ata) se va rupe partial si astfel va avea loc dezvirginarea baiatului. In timplul dezvirginarii este posibil sa curga cateva picaturi de sange sau doar sa apara o mica usturime in zona respectiva.

2 răspunsuri:
| anonim978 a răspuns:

Nu, depinde cat de intens este daca nu esti genu' care baga in seama orice prostie e tot ok... O sa curga putin sange dar nu-i vai ca nu curge un litru ca la femei! Bafta

| coimic_6389 a răspuns:

Este odios. durerea e insuportabila, curge cam o cvana de sange, nu vrei sa treci prin asta, e ca si cand pla tiar fi mancata de sobolani infometati care intra in tine, durerea tine cateva saptamani, nu poti sa dormi iti piere pofta de mancare, e iadul pe pamant! 1