| AnaBellas a întrebat:

Cum e prima oara cand faci sex? chiar vreau sa stiu e dureros?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

E mai dureros daca esti fata.
Dar asta depinde de fiecare persoana in parte!

| Aylee a răspuns:

Doare pentru fete este dureros, la baietihee hee nu.

| Alinutza_6937 a răspuns:

Este dureros dar nu exagerat de tare, stai linistita ca este o durere suportabila.e important si partenerul daca este mai experimentat e si mai ok.

| XXX_9986 a răspuns:

Daca baiatul cu care faci sex va fi putin mai tandru cu tine si te va lua mai incet sa stii ca nu vei avea mari dificultatiwinking
Iar chestia cu durearea stai linistita nu te doare chiar atat de rau (pe unele fete le doare putin mai tare iar unele nici nu isi dau seamaa cand s-a terminat, dar asta depinde de caz, fiecare fata e diferita in felul eii)
Oricum satai linistita ca na murit nimeni din astaa big grin No sa se intample nimic rauu :X
Sper ca te-am ajutat mult noroc :X

| Beatrice_5910 a răspuns:

Daca sentimentele voastre sunt reale si lui chiar ii pasa cu siguranta nu va fi durereros. Putin va fi, dar totul depinde de el si de cum are grija de tine. Daca te si excita destul nu va fi aproape deloc dureros.