| Cinevaabc a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida, dar unde este clitorisul? Mi s-a zis cand te masturbezi iti poti mangaia si clitorisul si nu stiu ce sa mangai. Va rog nu radeti.

Unde este clitorisul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Clitorisul este excrescenta ce rezulta/se formeaza din unirea labiilor mici si este situata deasupra intrarii vaginale.Este cea mai sensibila si excitabila parte a corpului femeii deoarece este intesat de foarte multe terminatii nervoase.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Acolo intre labii e k o limbutza