| Cosminel1192 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida, va rog sa nu radeti.

Cum se saruta cu limba? Adica te saruti normal, cum se face cu limba?straight face

9 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Totul vine de la sine, nu trebuie sa fi experimentat.

| Cosminel1192 explică (pentru AriannaAri):

Daca vroiam sa vina totul de la sine, nu mai intrebam straight face

| AriannaAri a răspuns (pentru Cosminel1192):

Eu ti-am spus parerea mea, nu trebuie sa te uite la video-uri, sa citesti zeci de pagini de google ci trebuie doar sa astepti acel moment.

| AriannaAri a răspuns (pentru AriannaAri):

Uiti*

| αηαxoЯ a răspuns (pentru Cosminel1192):

Asa eram si eu la inceput, cautam pe net tot felul de articole si video-uri. Dar AriannaAri are dreptate, totul vin de la sine. Succes! whistling

Răspuns utilizator avertizat
| lorennnna a răspuns:

Te apropii, deschizi gura, pui buzele tale pe ale ei, ii bagi limba in gura si o misti happy
funda?

| Cosminel1192 explică (pentru lorennnna):

Uite ca aici: http://www.myvideo.ro/watch/7225663/Cum_sa_saruti_cu_pasiune
de la min 01:07 cum fac aia?:|, pe dinauntru nu vad:))

| lorennnna a răspuns (pentru Cosminel1192):

Te apropii si bagi lmba in gura partenerei pur si simplu si o misti!