| SorinaL a întrebat:

Stiu ca o sa sune cam ciudat, dar totusi o sa intreb. Daca te masturbezi doar frecandu-te de un anumit obiect etc., iti poti pierde virginitatea?
Rog seriozitate!

6 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

N-ai cum sa rogi seriozitate la intrebarea asta. Putem sa stim despre ce obiect este vorba? Facaletul?

| Maaryyneelaa a răspuns:

NU! Asa ceva este imposibil! Iti poti pierde virginitatea doar daca te masturbezi, ca sa ti se poate rupe himenul, sau faci sex! Asa ca, poti sta linistita in privinta asta!

| MishuD a răspuns:

Daca acel anumit obiect este un penis... si te freci de acel obiect exista riscul sa "scape" inaintru si apoi ti'o cam pierzi laughing

| adaxbye a răspuns:

Ca sa nu te cred o ciudata, o sa consider ca ai pus intrebarea la caterinca...Nu draga, nu ti-o pierzi laughing.

| euanonim16 a răspuns:

Nu nu ati poti pierde virginitatea!
Virginitatea ti-o pierzi atuncu cand faci prima oara sex! happy

| luciana05 a răspuns:

Nu pierzi nimic. doar daca te masturbezi si ai himenul elastic iti poti pierde virginitatea.