| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca intrebarea suna cam ciudat, dar asta e:
Daca te masturbezi, iti pierzi virginitatea?

Răspuns Câştigător
| midnight00 a răspuns:

Presupun ca esti baiat. daca e adevarat atunci nu trebuie sa ai absolut nici un stres happy oficial esti inca virgin. Daca totusi esti fata, e foarte posibil sa te dezvirginezi astfel...

8 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

NU.normal laughing, chiar ca ciudata intrebarea, dar nu, daca te masturbezi normal ca nu iti pierzi virginitatea, indiferent daca esti fata sau baiat.

| vlad89c a răspuns (pentru CrissuCristina):

Empathizer a răspuns:
Daca esti fata si, masturbandu-te, iti rupi himenul, se cheama ca ti-ai pierdut fizic si virginitatea.

Sunt baiat ori cum, dar ce zici despre raspunsul lui?

| corinusdeplus a răspuns:

Pai depinde si cu ce te masturbezi!

| Empathizer a răspuns:

Daca esti fata si, masturbandu-te, iti rupi himenul, se cheama ca ti-ai pierdut fizic si virginitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, doar dacă ai contact sexual!

| FlAiser a răspuns:

Nu pierzi virginitatea dar pierzi neuroni

| steffyboy a răspuns:

Nulaughing

| Rawwwrrrr a răspuns:

Da. logic.hee hee