| Paranormal12 a întrebat:

Stiu ca pe o fata pe care o placi nu trebuie.sa o intrebi daca te place pentru ca o sa te creaza nesimtit si o sa te refuze.Dar char daca te place, dupa ce flirtezi si stii ea nu o sa scoata nici un cuvant.Deci trebuie sa o lasi pe ea sa sa isi dea seama sau o intrebi tu? Si mi s-a mai spus ca daca te uiti in ochii unei fete o sa iti dai seam daca te place, dar care sunt semnele ca te place?(pupile dilatate sau ce)

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

1-Iti zambeste
2-Te lauda
3-Vrea sa te faca sa te simti oki
4-Se itereseaza de tine
5-Se mangaie pe par
6-Daca are o poseta o ia dintr-e voi
7-Daca mergeti la film iti sare in brate
8-Te atinge subtil pe mana
9-Daca se pisiceste e clar
10-Daca te saruta e clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupile dilatate. rolling on the floor))

Eşti bun!

Da, dacă te uiţi atent în ochii ei vezi o inimioară (Nu din aia clasică, cu 4 camere şi 2 artere, din aia drăguţă).

Dacă nu vezi acea inimioară înseamnă că nu te place.

Deci fuga şi uită-te.

| train55 a răspuns:

Iti va spune daca te place si va vrea sa fie cu tine...