| BadBoy05 a întrebat:

Cum imi pot da seam daca unei fete ii place de mine?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca esti atent iti poti da seama. Esti atent la ea, la gesturile ei si atunci poti sa iti dai seama daca simte ceva pentu tine. Se uita pe ascuns la tine, isi indreapta repede privirea in alta parte atunci cand vi se intalnesc din intamplare, vorbeste mai mult cu tine, rade la glumele tale, isi aranjeaza involuntar parul sau face alte gesturi 'minuscule'.
Sau daca esti atent cu ea (nu la ea), in cazul asta o poti face sa te placa (macar un pic), asta este alta poveste. thinking

| vivi_5803 a răspuns:

Daca te baga prea mult in seama si te face gelos!

| unknownn a răspuns:

Depinde,eu am avut una care imi oferea mie mai multa atentie ma ajuta, imi dadea multe de inteles ca ma place ...si nu ii placea de mine, era doar o simpla prietenie

| missBrebi_9061 a răspuns:

Pai pentru inceput o sa stea pe langa tine...te intreaba ce faci,poate incepe sa te bage in seama intr-o conversatie pe facebook,apoi la scoala iti spune ca iti sta bine cu noul tricou,iti arunca fel si fel de priviri, se aranjeaza tot timpul cand stie ca trebuie sa dea fata in fata cu tine, astea ar fi cateva motive care ar putea sa-ti demonstreze ca ii place de tine