| Cici55 a întrebat:

Stiu ca suna aiurea da am nevoie de ajutor plsspuppy dog eyes
Un baiat m-a intrebat daca stiu kiss french si am zis da(atingerea limbilor)Nu am mai pupat pe nimeni pana acum...decat normal pe uni...si vreau sa stiu la kiss french amandoi parteneri isi baga limba in gura celuilalt sau doar unul?

Si se face intr-un anumit fel sau misti limbutza cum vrei mangaindo celuilalt?

Răspuns Câştigător
| costel24ro a răspuns:

Totul vn de la sine, amandoi isi baga limba.lasa-te dusa de val si o sa iasa bine! succes la kiss!

1 răspuns:
| andreiemil a răspuns:

Amandoi sau numai unul, asta de voi depinde, cum simtiti voi