| POPYX a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar poti face un copil cu o femeie si dupa nastere daca ii faci test ADN sa rezulte ca nu e copilul tau? Chiar daca acea femeie nu facuse cu nimeni altul sex? Am vazut-o intr-un film(nu porno) si sunt curios daca este adevarat.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar daca aia te-a inselat, cum sa nu fie copilul tau ca doar nu e fecioara maria ce naiba, tu ce ai facut la ora de biologie?

| corbulalbrosu a răspuns:

S-a intamplat o singura data in istoria omenirii o astfel de nastere cand Fecioara Maria l-a conceput pe Iisus fara sa fi avut contact sexual cu logodnicul ei Iosif. De obicei minunile se produc o singura data. big grin

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Eu nu ma uit la filme, prea mult. Eu ma uit la documentare. Diferența este ca filmul prezintă viziunea unei persoane asupra unui subiect, iar documentarele prezintă realitatea asa cum este ea. In acel documentar se vorbea despre lebede. Cum au reprezentat, mult timp, simbolul fidelității, fiind una din speciile care aleg un singur partener, toată viata și pentru grija pe care o acorda ouălor.
Lebedele fac de fiecare data 7 oua.
S-au verificat ouăle de la mai multe cuiburi și în totdeauna, un ou avea alt ADN.
Asa ca au urmărit și barza despre care se credea ca părăsea cuibul doar pentru a se hrăni.
Nu pleca sa se hrănească!

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Exclus asa ceva, testul ADN are precizie 100%

| POPYX explică:

Deci este practic imposibil ca ceva sa iti afecteze "lichidul reproducator" si sa iasa alt ADN?

| POPYX explică:

Deci este imposibil ca ceva sa iti afecteze sperma si sa iasa alt ADN?