| Bya132 a întrebat:

Stiu, cu toti ne iubim tara, dar daca nu ati traii in Romania, unde ati vrea sa va nasteti, de ce? Funda pentru cel mai frumos raspuns!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu as prefera sa ma nasc in Germania sau Rusia. Pt ca limba rusa o ador si e haioasa, daca ar fi germania e pentru ca e o tara civilizata si foarte curata

| Ирина19 a răspuns:

In Germania, pentru ca e o tara civilizata, mai ales politicwinking

| Blondamea a răspuns:

Pai Romania este o tara frumoasa si plina de cultura dar eu as fi dorit sa ma nasc in paris sau viena locul care are la fel o istorie bogatasi sunt ff bogate si fff frumoase.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

U. S. A. prea tare am fost odata si am fost socat nu am vrut sa mai plec

| anonimul a răspuns:

Spania...are multa deschidere la mare, limba e faina, acolo e messi, au o economie buna, peisaje misto si nu e iarna, deci fara caciula, fulare, frig in masina sau autobuz, si e super tarebig grin

| Sevenup a răspuns:

Eu as fi vrut in Anglia. Imi place foarte mult limba engleza, locul este mai curat, oameni mai civilizati, desi am auzit ca nu sunt prea primitori.
Si Romania ar putea fi frumoasa.
Vorba profei mele de latina
Romania...frumoasa tara, dar pacat ca'i locuita!

| ganjafarmer1911 a răspuns:

In america. lumea e mai civilizata de 100 de ori mai mult ca romanii totul este perfect. pntr mine

| Mentaaaaa a răspuns:

Buna!

Dupa parerea mea nu conteaza tara in care te-ai nascut conteaza daca in tara aceea te simti acasa si ca simti ca acolo este locul tau si in Romania eu ma simt acasa. Cred ca daca ma nasteam in alta tara nu eram atat de fericita ca aici. Chiar daca Romania are si parti rele privesc la partea plina a paharului si totul este ok.

Pa, pa!

| legionarul a răspuns:

In Germania fiindca e o tara foarte frumoasa. Heil Hitler!

| karina_5950 a răspuns:

In USA. abia astept sa ma duc in vara.Am prieteni acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo pentru intrebare (la Dragoste si Sex)! Pentru asta am sa-ti dau un raspuns bun de legat (cu fundulita).
1 (unu):,, cu toti(i) ne iubim tara". Cine ti-a spus, ai vorbit cu ei (totii)? Eu nu-mi iubesc tara (raspuns) - vezi si doi.
2 (doi): dar fac sex turistic cu ea. Adica: din cand in cand intru (si pana acum am reusit sa si ies de acelasi numar de ori. Sexul turistic il fac cu diferitele autoritati (inainte se numeau si Organe) care incearca sa-mi dea m... Uneori reusesc Ele, alteori Eu.
3 (trei): acum pe serioasele. Daca iti iubesti tara (banuisesc ca ar fi vorba de RO) atunci ii stii bine limba (tot RO) de drag ce iti este. Tu (Bya132) ortografiezi gresit. Deci nu iubesti limba RO deci nu iubesti tara RO.
4 (patru): Am trait si bine si prost in RO apoi bine in alta parte. Imi e indiferent unde m-as naste. Incerc sa imi concentrez eforturile pe viata mea actuala, nu pe cea care nu va fi. Nu conteaza unde te nasti ci ce iese din tine.

P. S. Nu am vrut sa te necajesc (totusi) - mai glumim si noi mai ales cand iti vine sa te iei cu mainile de cap vazand la ce e expus bietul tineret. Vina e a noastra, astia de 100+ ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finlanda

| Luiiizaa a răspuns:

As fii vrut sa ma nasc in japonia!
Deoarece tot ce e la noi se fabrica acolo si se gasesc la jumatate de pret...si tara lor nu e asa de Dependenta de Droguri!

Mie una mi se pare mai convenabil acolo!big hug

Fundabig grin?

| Roxana_7492 a răspuns:

Vai de capu meu ROMANIA JALNIC foarte jalnic pot spune mi-e rusine sa spun ca sunt roman cuvantul care caracterizeaza Romania este asta HOTI suntem cea mai de jos tara este foamete in tara si pe basescu il doare in cur vai de noi o sa se ajunga la un razboi ceva ca sa il dam jos pe bou de basescu am 14 ani si deja imi fac planuri sa plec nu avem ce face aici in Romania ce sa fac sa stau sa muncesc de dimineata pana seara si sa imi de-a 5 milioane salariu trebuie sa fii super prost o sa ramana 3 osmrni in tara asta basescu udrea si boc sa le fie rusine

AS VREA IN ORI CE TARA Germania Franta Anglia Portugalia Italia Spania CHina si multe altele DE CE? findca sunt civilizati nu sunt hoti ca romanii legile sunt legi si nu se fac deosebiri intre oameni la iei totul este pus la punct si catelul are reguli si tot acolo nu se intampla ce ee la noi de asta au iesit aproape toate din criza noi stam pe tusa team pupat :* funda?