| lilstar a întrebat:

Sub ce fel de criterii se intra la Universitatea Romano Americana\Drept? A fost careva din voi acolo? E chiar atat de rau cum am auzit? Scuzati caregoria dar este cea mai vizualizata.

1 răspuns:
| CrIsTiNeL_8057 a răspuns:

Draga ''lilstar'' in primul rand cred ca ai observat creselile de ortografie pe care le faci. In al 2-lea: Se numeste Universitatea limbilor si drepturilor americane si romana, iar in al 3-a rand cred ca ai observat ca aceasta categorie se refera la cu totul altceva....Mult noroc pe viitor si sper ca o sa intelegi mai bine ce-i cu acea universitate. Multa bafta la Limba si Literetura ''ROMANA''...se pare ca la tine este chineza.happy