| kubulet a întrebat:

Sufar din dragoste prietena m-a parasit pentru un marocan dupa 2 ani se poate asa ceva m-a iubit da sau nu

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu te-a iubit daca a fost in stare sa te paraseasca pentru altul sad

uit-o pentru ca nu merita sa suferi dupa cineva care nu te iubeste:*

bafta

| erik a răspuns:

Te-a iubit insa nu suficient ca sa ramana cu tine o viata intreaga.Se pare ca nu ati fost cele doua jumatati care fac un cuplu adevarat.Priveste inainte si poate urmatoarea fata te va face sa nu regreti nimic din trecut ci dimpotriva, o sa te bucuri ca lucrurile au luat-o razna, dar in avantajul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| piciuk a răspuns:

Daca te-a parasit inseamna ca nu, normal! oricum cu ce te ma incalzeste pe tine faptul ca te-a iubit sau nu? fapta e trecuta.treci peste si fii fericit!

| cristiano9 a răspuns:

Intrebarea ta e de genu : Crede'ti ca mie foame?

noi de unde ai vrea sa stim...

| Hirockers a răspuns:

Te-a iubit logic, doar nu statea cu tine 2 ani ca nu avea ce face

| Hirockers a răspuns:

Hai mai sa fim seriosi. daca v-ati desp sau te-a lasat pentru altul asta nu inseamna ca in trecut nu te-a iubit deloc, adica e logic nu statea degeaba cu tine ce rqstraight face. nu-i crede paia care spun ca nu, fetele in general iubesc, cine stie ce-a fost in capul ei, cine stie cu ce-ai gresit, sigur te-a iubit, dar daca acum e cu altul n-are rost sa te mai tii dupa ea

| kubulet explică:

Am fost ca ea de doi ani am trecut prin multe amandoi, asta vara a fost in spania cam 2 luni am vorbit la tel tot timpul tot a fost ok pana cand a venit mi-a zis ca il iubeste pe ala cum este posibil asa ceva pana sa plece era cat pe ce sa se omoare din cauza mea recunosk pana sa plece m-am purta cam rece cu ea o mai pot recuceri as vrea sai recastig dragostea fac bine da sau nu?