| silviuandrei a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si sunt virgin. Daca imi voi incepe viata sexuala imi va disparea cosurile?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Nu neaparat. Si nu strica sa astepti pana la 18-19 ani, cand se cam incheie perioada de crestere.
Dan are dreptate in privinta painii negre, dar numai asta nu este suficient. Mai bine intra pe http://www.mypyramid.gov/ si vezi ce zice de alimentatie, cum ar trebui sa fie. O dieta naturala, cu peste 40% legume si fructe crude, va ajuta mult si in privinta cosurilor, dar asta este doar un efect aparent, adevaratele "minuni" se petrec inauntru, cu organele interne, oasele, muschii s. a.

14 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Sa consumi paine neagra si vezi! Noroc! happy

| BoBoLiNo92 a răspuns:

rolling on the floor) Toti puneti botu` la asa zis`a vorba batraneasca? "Schimba sangele sa nu mai ai cosuri fiule" - "Cum Bunicule?" - " Du-te si dezvirgineaza`teeeeeee si iti dispar" Si tu te duci ca un iepure tzaca paca tzaca paca dai dai dai cat dai acolo la gogosica si vii acasa si ai mai multe rolling on the floor Nu... Nu este asahee hee Nu are nici o legatura sexul cu cosurile. Du-te la o farmacie sau la avon si ia niste majti d`alea cu castraveti si alifii si iti va trecewinking

| rosto a răspuns:

Nop

| DeeDee28 a răspuns:

Cosurile nu au nicio legatura cu sexul...de unde ai auzit asta? pentru ca este o minciuna. Cosurile iti trec dupa ce mai cresti putin sau daca te deranjeaza asa tare mergi la un dermatolog happy

| Shinen a răspuns:

No. nu prea au legatura cele 2.

Răspuns utilizator avertizat
| 009 a răspuns:

Am auzit si de asta si de una la fel de nostima(iti apar cosuri din cauza ca te masturbezilaughing... e tot una)nu cosurile apar de la 1.delegrari hormonale, 2. pielea care secreta prea mult sebum
si eu am o multime si la cate chesti am incerca si am citit despre ele masi putea face dermatologlaughingmai asteapta daca treci de 18-19 ani si inca mai ai atunci sa te ingrijorezihappy

| 009 a răspuns:

A si poti incerca akneil
http://www.naturaplant.ro/produse/867/Akneil_capsule
http://www.naturaplant.ro/produse/554/Akneil_crema
poti sa le iei si de la plafar... p mine ma ajutat

| Spark10 a răspuns:

Sexul si cosurile nu au nici o legatura. e ca si cum ai spune ca masturbarea te'ar scapa de cosuri...

| Newk a răspuns:

Frate si eu am 16 ani si ma dispera cosurile astea. Eu am auzit ca dupa ce scapi de virginitate iti dispar, dar acum nu stiu ce sa cred.

| Sabry a răspuns:

-.-" nup... Nui legatura intre ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ratat gay bolnav de sida

| lauuuuu a răspuns:

Din nefericirex-( Nuuuuu

| BabyStereo a răspuns:

In nici'un caz.cne te-a mintit? du-te la un dermatolog daca ai problema cu cosurilehappy.