| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 28 de ani. Pot spune ca sunt destul de deschis, glumet, simplu, empatic, apreciez oamenii cu bun simt, sunt mai serios putin, inteligent nu dar nici prost, urat nu pot spune ca sunt ca am auzit multi spunand ca sunt ok, sunt facut cat de cat, dar mi se pare mie ca nu atrag oameni in jurul meu si nu stiu de ce. Parca imi este in subconstient aceasta chestie. Tot ma intreb cum atrag altii oameni ca magnetul. La fete iar mi se pare ca la inceput atrag iar dupa boom dispar. Sunt prea modest, sau cumva imi fac eu o imagine proasta despre mine fara sa imi dau seama si asta nu atrage? Sau sunt prea serios uneori? Sau sunt prea negativist, sunt taios din vorba, mai realist.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai incercat cu femei care au hobby comun cu tine? Ar trebui sa fie un punct de plecare bun, de la care nu va plictisiti imediat.

| Robert2526 a răspuns:

Lucreaza pe partea de incredere in sine, oamenii iubesc sa stea langa oameni increzatori

| adrianbaico a răspuns:

Da

| BetivuIon a răspuns:

Esti pre preocupat cu ce si cum chill out putin mai nepasator is mai multa increde in sine