| Rokary a întrebat:

Sunt baiat. Ce inseamna cand visez baieti goi?
O data am visat cum faceam sex cu alt baiat si chiar imi placea, iar alta data cum ma uitam la un barbat gol in fata mea.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Visele noastre sunt generate de mintea noastra si de fanteziile noastre din subconstient.
In princiiu nu inseamna nimic, este doar un vis de noapte, probabil generat de curiozitatea ta de a vedea un baiat, gol. Chestia cu sexul, s-a amestecat in capusorul tau, probabil pentru ca esti la pubertate si acum ai erectii foarte dese.

| Raven a răspuns:

Caută tu pe google imagini "naked girls" și "naked boys" și vezi la care dintre ele ai erecție și-o să-ți dai seama de orientarea ta sexuală. Și o să vezi atunci dacă visele astea au sau nu vreun temei și-o explicație...