| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat dar nu mi-am gasit punctul G, e normal?

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Dragă, acest punct "G", se află de regulă la femeie:),... mai multe afli, accesând acest linck;)
http://www.121.ro/articole/art1772-despre-si-cu-punctul-g.html
Spor!:P

| yanny`s a răspuns:

Incearca sa cauti punctul F... dupa ce l`ai gasit te asigur ca il vei gasi si pe Glaughing

| danutsik a răspuns:

Si acum esti mai implinit?

| DarkBlood32 a răspuns:

Dar punctul O l-ai gasit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E in virful celui mai lung fir de par. o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general punctul G este la fete si are rol in excitare. Se spune ca ar exista si la baieti, in orificiul anal (in fund, pe romaneste), nu stiu exact unde si cum. Daca nu esti homosexual si nu te stimulezi anal in niciun fel, nu cred ca ai nevoie neaparat sa stii unde este punctul G.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista 3 zone pe care le putem numi punct G la un barbat"
-Primul dintre ele se afla chiar pe partea de jos a penisului, acolo unde cutele glandului se intalnesc
-Al doilea punct este perineul, portiunea de piele dintre testicole si anus
-Prostata este o glanda interna pozitionata in spate si dedesubtul vezicii urinare care produce lichid pentru sperma

happy? laughing

si inca ceva... incetati cu intrebarile de genu` macar saptamana asta happy