| Lorennn a întrebat:

Buna,sunt de 9luni cu un baiat,de fiecare data cand ne vedem ajungem la punctul culminant insa fara sa o facem, insa mereu se termina cu oral lui...Ce spuneti? E normal de 9 luni sa-i fac doar eu fara sa o facem?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Daca te deranjeaza situatia, atunci nu este normal si ar trebui sa discuti asta cu el.Nu`i permite sa te abureasca, satisfactia ta este la fel de importanta ca si a lui si ar trebui sa fie mai preocupat de acest lucru.

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

De obicei când un virgin nu vrea să fac sex, e pentru că se teme că nu poate să-și satisfacă partenera, mai exact se teme să fie nu fie judecat.

| WaterDrop a răspuns (pentru SG1995):

Ai dreptate si tu Sebastiane.Insa in cazul de fata, dupa 9 luni de orale, nu stiu daca mai merge teoria asta.Ar trebui sa-i fi trecut temerile pentru ca ea deja stie cam tot despre el.

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

Să zicem, dar eu nu cred că aș rezista mai mult de 3 minute prima dată.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cat esti prostuta, da, se poate!
Daca ati incepe prin ati face el tie oral, atunci ati fi amandoi castigati si satisfacuti.

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand totul depinde DOAR de tine. Daca el nu-si da seama ca esti pregatita pentru mai mult si nu si-a exprimat dorinta de a face sex, va trebui sa-i spui in mod direct ca te simti....neglijata. big grin Iti doresc bafta, succes si satisfactii deosebite!

| mihai69 a răspuns:

Dacă voi așa simțiți - da, e normal.

| SG1995 a răspuns:

Hm, dacă un tip se teme să fac sex atunci e una din 2:

Fie e gay, fie e virgin. laughing

| Lorennn explică (pentru SG1995):

E virgin big grin

| SG1995 a răspuns (pentru Lorennn):

Atunci e jenat de lipsa de experiență sexuală.

| IamJoKeR a răspuns:

Dar el iti face ție oral?

| Florentina_Carmen_1998 a răspuns:

Depinde de tine acum daca tu chiar vrei o faci, fa-o, nu te retine nimeni, dar daca te deranjeaza spune-i sa nu o mai faca, ppate nu stie cum sa ti-o spuna sa o faceti dupa atatea luni il cred si pe el ca vrea ceva, vorbeste cu el si ajunge-ti la o concluzie amandoi kiss o seara frumoasa