| neadausmisdadsan41 a întrebat:

Sunt baiat si inca nu am avut primul sarut. Voiam sa va intreb la primul sarut cu limba trebuie sa faci anumite miscari cu limba intr-un anumit mod? Sau poti oricum chiar si haotic

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Saruta o fata si vei sti atunci.Nu mai incerca sa cauti explicati pe net si in carti, pentru ca doar practica te invata.
O sa simti ce ai de facut atunci iar daca ea stie te iei dupa ea, daca nu stie cu atat mai bine nu va faceti de rusine nici unul in fata celuilalt.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu trebuie haotc, incerci sa te iei dupa partenera sau doar sa ii gasesti limba cu limba ta.

| Mihaela133134 a răspuns:

Asta nu e o problema.
Nici eu nu stiam sa sarut.Le.am lasat pe toate sa vina de la sine. Poate fi oricum sarutul, dar nu chiar sa o lasi fara respiratielaughingSucceshappy