| alexutsuuu a întrebat:

Sunt bune produsele de la Avene pentru cosuri? Era o crema impotriva acneii, a folosit-o cineva? Este foarte scumpa?

Răspuns Câştigător
| TotEu a răspuns:

Dap sunt cele mai bune alea de la Avene.sunt recomandate de dermatolog.Crede-ma si eu am avut probleme cu acneea ...si am folosit crema avene.Este de incredere (clean&clear nu e bun deloc)

4 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Da, cand am avut cosuri sau puncte negre am cumparat produsele din alea de la clean&clear, sunt foarte bune, pentru curatarea fetei : Gel exfoliant de curatare a fetei Clean & Clear [cosuri, ten gras] si pentru puncte negre : Lotiune de curatare pentru puncte negre Clean & Clear

citeste aici, poti si comanda, sunt super ieftine;)
http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-clean-clear.html

| georginika a răspuns:

Buna. Da, produsele de la Avene sunt foarte bune, mi le-a recomandat si dermatologul si sunt cam scumpe in jur de 50-60 ron.Depinde de farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt foarte bune si eu am folosit si sapunul pentru cosuri si crema si sunt destul de scumpe dar isi merita banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit si eu gel pentru spalare, crema si demachiant AVENE. Sincera sa fiu, nu am primit nici un rezultat. In schimb dimineata, dupa o noapte cu crema AVENE aplicata pe fata am observat niste pete rosii pe fata. NU recomand.
In schim Clean and Clear ma ajutat din prima data. Am pus crema anti acnee pentru noapte, dimineata si soramea ma invidia.
RECOMAND CLEAN AND CLEAR!