| AndreeaAnghel2411 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de o saptamana si el m-a intrebat daca vreau sa ma culc cu el, si eu nu atiu ce sa fac adica am 15 dar nu ma simt pregatita, si i-am zis si a spus ca el nu vrea sa ne oprim cu relatia sau ceva de genul asta, ce sa fac, raspundeti-mi urgent trebuie sa vorbesc cu el deseara...

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

II explici situatia ca nu vrei acum si ca nu te simti pregatita si punct. Daca nu vrea il lasi.Nu are rost sa stai si sa incepi sa pui suflet degeaba si la un moment dat cand o sa simta ca tu deja il iubesti o sa iti propuna din nou.Si o sa iti zica sa opriti relatia si tu o sa accepti poate atunci.Cam asa decurge situatia in situatii ca acestea. Daca vrea relatie, sta pentru tine ca persoana nu pentru placere de 2-3-4 10 n minute + sanse copil + probleme pe cap apoi.

19 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Din punctul meu de vedere si fiind barbat, am impresia ca prietenul tau sta doar pentru sex. Un partener niciodata nu tr sa ti ceara sa faci sex. Sexul tr sa vina din partea persoane feminine.

| RAY a răspuns:

Georgiana eu nu stiu ce sa faci asa sti tu
ai grija sa nu ramai gravida, sa nu iei vreo boala bts, in orice caz sunt sanse mari sa te lase dupa sex, problema e ca el e mai mare ca tine nu? deci te foloseste ca unelta bine nu-i asta problema si problema e ca esti minora asta e pedofilie trezitiva la realitate PEDOFILIE ASTA E LEGAL

| 2Low a răspuns (pentru RAY):

Plus ca sunt la inceput de relatie

| neutrino a răspuns:

Mai asteptati inca o saptamana si dupa aia mai vedeti.

| Alcyon a răspuns:

Spune-i ca nu esti pregatita si gata. Daca asa repede a trecut la propuneri de-astea, e clara intentia lui. Nu vrea decat sa te sexeze.

| Happyjump a răspuns:

1 sunteți impreuna doar de o săptămana
2 iubirea nu inseamna neaparat sex
3 încă nu esti pregătită

| 2Low a răspuns:

Bine ca nu i-ai zis iubit.
E clar, daca dupa o saptamana deja iti face propuneri indecente sta cu tine doar pentru sex. Oricum o sa iti mai propuna pe parcurs de cateva ori.

| santa67 a răspuns (pentru 2Low):

Asculta daca ti'a propus asta acum cand nici o luna nu aveti, inseamna ca o sa astepte momentul in care tu ai sa lasi garda jos si ai sa accepti sau o sa te oblige, mai bine spune'i ca daca chiar vrea sa fiti impreuna ori sa astepte, ori sa iti demonstreze ca vrea sa fiti impreuna ori ii dai papucii ca sa nu regreti mai tarziu, in orice caz ai grija, dar cand vorbesti despre asta cu el si despre relatia voastra in care el include mai ales sexul si te si bate la cap mereu sa ai pe cineva cu tine, o prietena in orice caz. Dar ai mare grija, te pup :*

| AndreeaAnghel2411 explică (pentru 2Low):

Si ce ar trebui sa fac? Nu sunt pregatita dar nu vreau nici sa ne despertim pentru ca sunt indragostita de el...

| RAY a răspuns (pentru 2Low):

Zi-mi un singur baiat care nu sta cu o femeie pentru sex logic ca stam cu voi pentru sex, problema aici e ca e pedofilie la 15 ani e ilegal asa ceva plus ca la 15 ani nu cred ca esti matur in gandire si dupa o saptamana e cam repede

| 2Low a răspuns (pentru RAY):

Sunt mai multe aspecte aici ce trebuie surprinse.Sexul e si acesta un aspect.Nu te contrazic.
Aici problema era alta.Are 15 ani.

| RAY a răspuns (pentru 2Low):

Clar varsta plus ca garantez ca o va lasa dupa sex, asta e ca cand isi doresti ceva apoi ai si numai vrei, vrei altceva ala o fi mai mare ca ea mai pervers invatat cu viata ea mai la inceput nu ma mir, cazuri de astea se inmultesc din pacate

| JohnnyBi a răspuns (pentru 2Low):

Lasa-l pe ray ca e pe langa saracul. nici nu stie sa lege o propozitie coerenta, nici nu stie legea. 15 ani impliniti este legal dpdv juridic, moral sta problema

| 2Low a răspuns (pentru AndreeaAnghel2411):

II explici situatia ca nu vrei acum si ca nu te simti pregatita si punct. Daca nu vrea il lasi.Nu are rost sa stai si sa incepi sa pui suflet degeaba si la un moment dat cand o sa simta ca tu deja il iubesti o sa iti propuna din nou.Si o sa iti zica sa opriti relatia si tu o sa accepti poate atunci.Cam asa decurge situatia in situatii ca acestea. Daca vrea relatie, sta pentru tine ca persoana nu pentru placere de 2-3-4 10 n minute + sanse copil + probleme pe cap apoi.

| Skylimit a răspuns:

LOL...spune-i sa ramane la laba.

| hitman_7179 a răspuns:

Esti o fraiera

| AbcAbvc a răspuns:

La 15 ani, cu siguranta nu esti pregatita psihic... si mai ales ca asta nu-i o joaca trebuie sa ai grija. Prietenul tau ii la varsta in care experimenteaza, momentan chiar daca te place, el doar experimenteaza. Eu zic sa nu fi fraiera, ca apoi sa regreti si sa-i spui cu-n minim respect "nu" si punct. Daca nu te intelege da-i papucii, iar daca te intelege ii in decizia ta daca mai ramai cu el sau nu.

| Nasteeea a răspuns:

Explicai cum sta treaba si ca nu ai dorinta si nu esti pregatita pentru acest lucru.

| krysty07 a răspuns:

Dcnu ai fi pregatita?
Tot trebuie sa faci asta dar mai lasa relatia sa se mai adanceasca putin?