| coolxxAngel a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna, cu care ma inteleg foarte bine. Intr-o discutie cu mine devine romantic, ceea ce imi place. M-am gandit si vreau sa avansam relatia pe care o avem, adica sa facem ce fac toate cuplurile din ziua de azi, sa ne sarutam, sa ne tinem de mana etc. (nu ma gandesc la sex pentru ca inca nu sunt la varsta la care sa-mi permit sa fac asa ceva). Va rog, dati-mi un sfat: Cum sa-l abordez pentru a-l determina sa ma sarute/imbratisa/tine de mana etc? Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Sabrina25 a răspuns:

Ai putea,subtil, sa-i atingi mana cu tandrete.Ii va placea crede`ma.Sau te sa sprijini cu capul de umarl lui cand sunteti impreuna, iar cand il vezi, sa-i spui odata ca ti-a fost dor de el.Atunci e momentul perfect pentru o imbratisare.Fa tu primul pas.Baftawinking

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci tu primul pas si apoi sa le faca el daca nu face nimic atunci ii explici ca vrei sa fii ceva mai mult decat acum.

| Tuitiiii a răspuns:

Nu`i zicew nimic. ia`l tu de mana, si imbratiseaza`l la despartire.; 3. dupa el o sa faca totu :*FUNDA?:X

| pufulete17 a răspuns:

Lasa hormonii din tine sa isi faca treaba! daca trebuie sarut`l tu prima! arata`i ce vrei de la el si cu el! bafta copiihappy

| fffandreeea a răspuns:

Faci tu ceea ce vrei si ii dai de inteles ca asta vrei de la elbig grin

| Aceeasieu a răspuns:

Fa tu primul pas! laughing arata`i ca tu esti liderul relatieismug

| Marian_8440 a răspuns:

Pur si simplu te duci la el, il intrebi ce faci si il saruti straight face! Dupa care totu o sa curga de la sinewinking!

| alexandra_4418 a răspuns:

Facand sex cu el ar merge eu am incercat.
si a mers.acum sa imi dai funda.